Co robimy:

 

animacja whiteboard

animacja 2d

motion desin

explainer video 

animacja biznesowa

animacja promocyjna

Chcesz  wyjaśnić jak działa Twój produkt albo usługa? A może chcesz poinformować  o jakimś konkretnym wydarzeniu?  Animacja 2D lub animacja whiteboard doskonale sprawdzą się jako explainer video, animacja promocyjna lub animowana prezentacja biznesowa.

Studio animacji Rysująca Ręka
Studio animacji
Studio animacji Rysująca Ręka

Dane kontaktowe:

mail: biuro@paramont.pl

 

Maciej Wałachowski

504 290 624 mail: maciek@paramont.pl

 

Agata Wałachowska    

501 425 455 mail: agata@paramont.pl

O NAS

 

W studiu Rysująca Ręka realizujemy animacje promocyjne, instruktażowe, video explainery i animacje biznesowe. Specjalizujemy się w animacji 2D, animacji whiteboard oraz połączeniu tych dwóch technik. 

 

Od 2017 roku zrealizowaliśmy ponad 120 animacji dla małych i dużych firm, wielkich korporacji, agencji marketingowych oraz podmiotów publicznych. Zdobyte doświadczenie pozwala nam zawsze zaplanować produkcję tak aby dotrzymać terminów i jednocześnie zadbać o najdrobniejsze szczegóły. Wiemy, że obecnie komunikacja w formie filmu lub animacji stanowi zdecydowaną większość, dlatego staramy się proponować kreatywne i ciekawe rozwiązania nawet przy ograniczonym budżecie lub ekspresowych zleceniach.

 

DLACZEGO MY?

 

W naszej pracy koncentrujemy się na komunikacie i przeznaczeniu animacji, jednocześnie starając się jak najatrakcyjniej pokazać ustalone treści. Naszym celem jest tworzenie animacji, które w prosty sposób wyjaśnią działanie produktu lub opowiedzą o usłudze i dzięki temu będą wsparciem w procesie komunikacji oraz sprzedaży. Nasi klienci otrzymują od nas kompleksową usługę.  Zawsze staramy się pracować tak, aby po dokładnym ustaleniu komunikatu, przeznaczenia i stylu animacji w Twojej skrzynce jak najszybciej pojawił się link do gotowego produktu - Twojej animacji. A zatem: napiszemy scenariusz, narysujemy storyboard, nagramy lektora, zapędzimy grafików i animatorów do pracy. Krótko mówiąc zajmiemy się pełną realizacją - od pomysłu po postprodukcję, szybko i sprawnie.

 

 

 

Sprawdź nasze portfolio i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić:

ZAMÓW OFERTĘ

  1. pl
  2. en
  3. fr
  4. de

Rysująca Ręka

paramont

 

Animacje whiteboard Rysujaca Ręka

rysująca ręka / studio animacji

nasze produkcje

showreel 2019

Już dziś zamów animowane życzenia od naszej Rysującej Ręki!

Rysująca Ręka stutio whiteboard Warszawa

Instytut Badań Edukacyjnych

QANS

Microsoft

animacja 2D / animacja whiteboard/ explainer video / animacja promocyjna / animacja biznesowa 

klienci