► zobacz więcej

Sprawdź nasze portfolio i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić:

klienci

Microsoft

QANS

Instytut Badań Edukacyjnych

animacja 2D
animacja 2D

"(...)współpracujemy przy realizacji animacji już od ponad roku. (...)Nasza firma i nasz Klient jest bardzo zadowolony z efektu pracy. Firma przygotowała dla nas w ekspresowym tempie dwie bardzo dobre pod względem merytorycznym jaki i wizualnym animacje które mamy zamiar pokazać podczas konferencji w Brukseli. "

 

Katarzyna Polkowska

BE Communications

"(...)Jako publiczna instytucja szczególnie dbamy o dobór współrealizatorów projektów. Wysokie standardy, które sobie narzucamy, są również podzielane przez firmę Rysująca Ręka. Cenna (...) jest umiejętność bliskiej współpracy z klientem, uważność na jego potrzeby i otwartość do rozmowy dotyczącej przedstawianych propozycji."

 

Robert Supeł

Dyrektor Muzeum J. Piłsudskiego

"(...)Animacje zostały wykonane zgodnie z postanowieniami umów, na wysokim poziomie i w pełni profesjonalnie. Współpraca z wykonawcą przebiegała bardzo dobrze. Wykonawca wykazywał się kreatywnością, komunikatywnością oraz zrozumieniem potrzeb zamawiającego."

 

 

Ireneusz Baranowski

Zastępca Dyrektora

Instytutu Badań Edukacyjnych

Rysująca Ręka stutio whiteboard Warszawa

Już dziś zamów animowane życzenia od naszej Rysującej Ręki!

animacja whiteboard

rysująca ręka

studio animacji

Animacje whiteboard Rysujaca Ręka

Rysująca Ręka

paramont

 

  1. pl
  2. en
  3. fr
  4. de

ZAMÓW OFERTĘ

 

W studiu Rysująca Ręka realizujemy animacje promocyjne, video explainery i animacje biznesowe. Specjalizujemy się w animacji 2D, animacji whiteboard oraz połączeniu tych dwóch stylów. 

 

Od 2017 roku zrealizowaliśmy ponad 150 animacji dla małych i dużych firm, wielkich korporacji, agencji marketingowych oraz podmiotów publicznych. Zdobyte doświadczenie pozwala nam zawsze zaplanować produkcję tak aby dotrzymać terminów i jednocześnie zadbać o najdrobniejsze szczegóły. Wiemy, że obecnie firmy i instytucje stawiają na komunikację formie filmów lub animacji dlatego staramy się proponować kreatywne i ciekawe rozwiązania, nawet przy ograniczonym budżecie lub ekspresowych zleceniach.

 

Dlaczego my?

 

W naszej pracy koncentrujemy się na komunikacie i przeznaczeniu animacji, jednocześnie starając się jak najatrakcyjniej pokazać ustalone treści. Naszym celem jest tworzenie animacji, które w prosty sposób wyjaśnią działanie produktu lub opowiedzą o usłudze i dzięki temu będą wsparciem w procesie komunikacji oraz sprzedaży. Zawsze staramy się pracować tak, aby po dokładnym ustaleniu treści, przeznaczenia i stylu animacji w Twojej skrzynce jak najszybciej pojawił się link do gotowej animacji. Nasi klienci otrzymują od nas kompleksową usługę. Napiszemy scenariusz, narysujemy storyboard, nagramy głos lektora, zapędzimy grafików i animatorów do pracy. Krótko mówiąc zajmiemy się pełną realizacją - od pomysłu po postprodukcję, szybko i sprawnie.

Dane kontaktowe:

mail: biuro@paramont.pl

 

Maciej Wałachowski

504 290 624 mail: maciek@paramont.pl

 

Agata Wałachowska    

501 425 455 mail: agata@paramont.pl

Studio animacji Rysująca Ręka
Studio animacji
Studio animacji Rysująca Ręka

Chcesz  wyjaśnić jak działa Twój produkt albo usługa? A może chcesz poinformować  o jakimś konkretnym wydarzeniu?  Animacja 2D lub animacja whiteboard doskonale sprawdzą się jako explainer video, animacja promocyjna lub animowana prezentacja biznesowa.

Co robimy:

 

animacja whiteboard

animacja 2d

motion desin

explainer video 

animacja biznesowa

animacja promocyjna